Profil společnosti

Společnost Dollyservis spol. s r.o. byla původně založena již v roce 1996 jako DOLLY servis - Michal Doležal. Firma byla založena jako servisní organizace za účelem instalací a oprav elektronických zařízení a zařízení pro televizní příjem.

Postupem času se její hlavní činnost přesunula na instalace a opravy anténních a satelitních systémů, a služby spojené s výpočetní technikou, slaboproudými rozvody a kabelovou televizí. Díky modernímu rozvoji elektronických instalací a komunikace jsme naše služby rozšířili o dodávky a instalace inteligentních systémů řízení budov a silnoproudé elektroinstalace na klíč.

Mezi další činnosti, o které jsme rozšířili portfolio služeb jsou kamerové systémy, přístupové systémy a elektronické zabezpečovací systémy, při kterých též spolupracujeme s českým výrobcem firmou Jablotron.

Od 5.4.2004 byla firma DOLLY servis vzhledem k nárustu objemu zakázek a výraznému rozšíření poskytovaných služeb transformována na Dollyservis spol. s r.o.

Rozsah prací, které zajišťujeme a poskytujeme dnes je opravdu široký. Své služby jsme poskytli či poskytujeme majitelům rodinných domků, organizacím, firmám, družstvům, ale i pensionům a hotelům. Snažíme se co nejvíce sledovat nové trendy v technologiích, a ty poté aplikovat v praxi, aby zákazník měl stále možnost výběru i z nových typů zařízení.

Mezi naše hlavní dodavatele patří velké společnosti působící na našem trhu již řadu let. S jejich servisní podporou jsme schopni pružněji reagovat na vzniklé potíže a řešit je v co nejkratším časovém horizontu.

 

Další aktivitou firmy je dodání a instalace dánských elektronických výrobků značky Bang & Olufsen a od roku 2008 také německé premium značky Löewe. Od roku 2011 jsme se stali obchodním partnerem německé firmy Technisat pro prodej výrobků Premium Line.


Díky svědomitému přístupu k zákazníkovi, cenami a úplným servisem (konzultací, měřením, servisem, dopravou, cenovou kalkulací, atd…) vyřídíme mnoho desítek zakázek ročně. Naše působnost je po celé České republice, ale i v zahraničí, dle přání a požadavku zákazníka.

 

Našim hlavním cílem bude i nadále dělat vše proto, abychom mohli mezi další spokojené zákazníky zařadit i Vás.

 

Hot Line


Technickou podporu v rámci nadstandartních služeb poskytujeme pouze našim klientům a vztahuje se pouze na zařízení pocházející od naší firmy. Pro ostatní případy využijte prosím kontakty v sekci kontaktů.

Ostatní kontakty

Rychlý kontakt


Dollyservis spol. s r.o.

V Olšinách 2300/75
100 00  Praha 10


     +420 774 482 928
   info(at)dollyservis.cz

Anketa

Máte již inteligentní domácnost?

Volná místa

Hledáte zaměstnání? Máte zájem o dlouhodobou spolupráci? Jste samostatní a vyučení v oboru ?Aktuálně hledáme pracovníky na tyto pozice:

- elektrikáře

 

Další informace naleznete po kliknutí na nabízené pozice.

Free business joomla templates