Hikvision přináší “Darkfighter“ technologii do světa analogu

Společnost Hikvision, přední světový dodavatel inovativních dohledových produktů a řešení přináší “Darkfighter“ a “PoC“ /Power over Coax/ technologie do své nové kolekce Turbo HD 4.0, a to novou sérií kamer 2 MP D8T. To dává možnost zákazníkům vidět i za velmi slabých světelných podmínek za použití napájení na dlouhou vzdálenost prostřednictvím koaxiálního kabelu.

Technologie “Darkfighter ultra low light“ je již přední funkcí kamer Hikvision, která se neustále vyvíjí. Nyní byla implementována i do analogu, co dává ještě více zákazníkům možnost ťěžit z čistých, efektivních záznamů v nejnižším možném osvětlení, a to dokonce při osvětlení menším než 0.005 lux.http://www.express-alarm.cz/img/img__logo--hikvision.png

Napájení kamer prostřednictvím koaxiálního kabelu výrazně usnadňuje jejich instalaci a správu, co je výhodné při instalacích s menším rozpočtem. Například odhadovaný čas instalace prostřednictvím PoC  /Power over Cable/ se sníží ze tří dnů na jeden den v porovnání s klasickou instalací prostřednictvím koaxiálních kabelů.

“Tento produkt přináší naší Darkfighter technologii na analogový trh,“ říká produktový manažér společnosti Hikvision. To znamená, že zákazníci s analogovým kamerovým systémem mohou jednoduše přidat D8T kameru, aniž by museli měnit celý systém.

Kamery jsou také vybaveny funkcemi: 3D DNR, True DNR, EXIR 2.0, OSD a poloautomatickým fokusem. Tyto funkce společně s technologií “Darkfighter“ poskytují zákazníkovi nejlepší možný obraz.

 

 

 

Rychlý kontakt


Dollyservis spol. s r.o.

V Olšinách 2300/75
100 00  Praha 10


     +420 774 482 928
   info(at)dollyservis.cz

Anketa

Máte již inteligentní domácnost?

Kdo je online

Právě přítomno: 31 hostů a žádný člen

Free business joomla templates