Loewe SoundBox - At´hraje hudba!

Hudba může být stálým společníkem, ať jste venku s MP3 přehrávačem nebo u Vás doma. Nový Loewe SoundBox je ideálním přístrojem pro každou místnost.

 

Dva čtyřpalcové širokopásmové reproduktory a digitální stereofonní zesilovač dodávají Soundboxu plný, vzdušný projev, přičemž hudba může přicházet z opravdu velké škály zdrojů, počínaje klasickým rádiem a konče CD přehrávačem. Tituly skladeb uložené jako komprimované soubory a RDS informace FM tuneru se zobrazují na integrovaném displeji spolu s časem přehrávání, popřípadě časem reálným. Přehrávána může být také hudba z iPod/iPhone, k jejich připojení slouží integrovaný dock na horní stěně přístroje. Navíc, elegantní skříň na sobě nenápadně nese také konektory pro připojení USB, 3,5mm Jack konektoru s linkovým vstupem a sluchátkovým výstupem.


    Loewe Sounbox dodá šmrnc každé místnosti. Je klasický, ale zároveň moderní a jeho design svými hladkými liniemi a čistými proporcemi pozvedne prakticky jakýkoli prostor. A nebyla by to Loewe, kdyby nešla zákazníkovi v jeho požadavcích vstříc ještě dále, barevné sladění přístroje je možné realizovat na základě osobních požadavků, znovu a znovu.


    Nový Loewe SoundBox je ideálním přístrojem pro každou místnost. Ať ho umístíte do ložnice nebo dětského pokoje, kuchyně či obývacího pokoje- díky Loewe Soundboxu máte veškeré funkce neustále po ruce, přímo na přístroji je možné přehrávat CD nebo připojit iPod/iPhone, samozřejmě také poslouchat rádio. Navíc, vše je stále dostupné bez nutnosti zapojení do nějaké domácí sítě, jejíž ovládání nebývá vždy nejjednodušší. Spolu s minimem problémů při provozu prozradí příslušnost ke značce nezaměnitelný, individuální design.

Prodejní cena zařízení je 14.000,- Kč

 

Rychlý kontakt


Dollyservis spol. s r.o.

V Olšinách 2300/75
100 00  Praha 10


     +420 774 482 928
   info(at)dollyservis.cz

Anketa

Máte již inteligentní domácnost?

Kdo je online

Právě přítomno: 4 hosté a žádný člen

Free business joomla templates