Satelitní technika

Provádíme montáže všech typů satelitních antén a parabol. Zajišťujeme vše potřebné od namontování konzole nebo stožáru, instalaci paraboly, propojení satelitního přijímače s Vaším televizorem nebo AV sestavou až po odborné naladění a zaškolení pro jednotlivce nebo i celé domy.

Provádíme také pouze přeladění parabol na jinou družici z důvodu přechodu od jednoho poskytovatele k jinému (např. z UPC na Skylink apod.). Nově také nabízíme možnost doplnění stávajících rozvodů STA o příjem vybraných satelitních programů v analogové nebo digitální formě.

Jsme autorizováná montážní firma pro instalace a servis freeSAT by UPC Direct, Skylink a CS Link. Vyřídíme za Vás registraci a aktivaci služeb u poskytovatelských společností (UPC, Skylink, CSLink...).

Dále nabízíme prodej a instalace zesilovačů, multipřepínačů a rozbočovačů satelitního signálu, skupinových satelitních přijímačů a dalších komponentů.

 

Jsme vybaveni nejmodernější technikou a bez problémů provedeme jakoukoliv montáž satelitního příjmu. Pokud tedy u nás zakoupíte nebo objednáte satelit, tak již nemusíte hledat firmu, která vám instalaci provede.

 

Satelitní komplet, který si vyberete Vám po dohodě samozřejmě dopravíme až na místo a nainstalujeme.

 

 

Nabídka služeb pro Vás:

»    satelitní antény pro příjem z jedné i více družic
»    satelitní přijímače pro příjem HD TV
»    karty Skylink, CS Link, UPC Direct
»    zesilovače, multipřepínače a rozbočovače satelitního signálu
»    skupinové satelitní přijímače
»    opravy a servis satelitů

 

České programy ze satelitu naleznete u těchto provozovatelů:

 

 

Novinky na satelitech

Rychlý kontakt


Dollyservis spol. s r.o.

V Olšinách 2300/75
100 00  Praha 10


     +420 774 482 928
   info(at)dollyservis.cz

Anketa

Máte již inteligentní domácnost?
Free business joomla templates