Antény a anténní systémy

Provádíme kompletní montáže a servis televizních antén pro příjem digitálního vysílání.

Zajistíme vám namontování konzole nebo stožáru, instalaci antén, kabelových rozvodů, propojeníse sestavou domácího AV systému a odborné naladění se zaškolením obsluhy.

Instalujeme a provádíme rekonstrukce společné televizní antény (STA),anténních rozvodůa účastnickýchzásuvek pro bytové domy. Nabízíme také doplnění Vaší STA o příjem dalších bezplatných televizních stanic ze satelitu.

 

Nainstalujeme antény pro příjem FM signálu, posílení GSM signálu nebo pro příjem WiFi.

Provedeme kompletní instalaci přijímací soustavy (dodání, nainstalování a správné nastavení s měřením signálu včetně naladění TV přijímače), takže Vy budete mít vše bez problémů a budete moci pohodlně přepnout a sledovat svůj program.

 

Pozemní digitální vysílání (je označována často také jako DVB-T nebo terestrické vysílání), na které se ze staršího analogového vysílání v ČR přešlo v uplynulých letech, je jednou z možností televizního příjmu.

Pro tento způsob příjmu Vám postačí správně nastavená anténa a TV s přijímačem pro pozemní digitální vysílání (DVB přijímač nebo tuner). Všechny novější modely TV jsou tímto přijímačem automaticky vybavena. Pokud vlastníte starší model TV bez digitálního tuneru, lze tento problém snadno řešit pomocí tzv. set-top-boxu, kterých stále existuje velké množství ve všech cenových relacích. Jedná se o zařízení, které zpracovává signál z antény a nejčastěji přes Scartový kabel jej posílá do TV.

Takovýto způsob je určen pro nenáročné diváky a je cenově dostupný pro všechny. Kromě pořizovacích nákladů do antény a DVB přijímače (pokud jej nemáte jako součást TV) Vás nebude stát další provoz žádné další náklady. Vysílání, mimo koncesionářských poplatků, je volně šiřitelné, tedy bezplatné.

V posledních měsících se nabídka volně dostupných pozemních programů výrazně rozšiřuje a v některých regionech dosahuje počet přijímaných programů i více než dvaceti.

 

 

Novinky na satelitech

Rychlý kontakt


Dollyservis spol. s r.o.

V Olšinách 2300/75
100 00  Praha 10


     +420 774 482 928
   info(at)dollyservis.cz

Anketa

Máte již inteligentní domácnost?
Free business joomla templates